Jūsu pasaule

Booking.com
Ēģipte: Hurgada 16.11.2017

Atzīts tūrisma centrs Sarkanās jūras krastā. Pilsēta Hurgada atrodas 500 km uz dienvidaustrumiem no Kairas. Šeit cauru gadu spīd saule, gar krastmalu stiepjas nebeidzamas pludmales uz vientuļo kalnu fona, lieliskas sērfošanas un zemūdens niršanas iespējas.

Lasīt vairāk...
Ēģipte: Tābas kūrorts 07.11.2017

Tābas kūrorts atrodas pie Akābas līča Sīnāja pussalā netālu no Saūda Arābijas, Izraēlas un Jordānijas. To pārvalda starptautiska speciālistu komanda, lai nodrošinātu plašas atpūtas iespējas: kūrortā ir luksusa viesnīcas, nomierinošās SPA, golfa laukums un jahtu piestātne, kā arī ūdens aktivitātes un kulinārijas prieki.

Lasīt vairāk...
Ēģipte: pamatinformācija un drošība 07.11.2017

Ēģipte ir viens no populārākajiem masu tūristu ziemas virzieniem. Tā ir sēnās civilizācijas valsts, kur spoža saule spīd visa gada garumā, bet jūra vienmēr ir silta un caurspīdīga. Sarkanās jūras piekraste ir sērfotāju un nirēju iecienītā vieta, kur var vērot brīnišķus koraļļu rifus.

Lasīt vairāk...
Malaga un Andalūzija 31.10.2017

Lieliskais klimats, kad saule spīd 300 dienas gadā un gaisa temperatūra pat „ziemas spelgonī„ nenoslīd zem + 15, vairāk nekā gadsimtu izkoptā tūrisma industrija, ērtā infrastruktūra, kosmopolītismā nepazaudētā Andalūzijas kultūras bagātība aicina vismaz reizi iegriezties Costa del Sol un apmeklēt arī šī reģiona galvaspilsētu Malagu. 

Lasīt vairāk...
AAE: pamatinformācija un drošība 17.10.2017

Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) apmeklējums ir domāts tiem, kas vēlas uz vietas izbrīnīties par to, kā var apvienot Austrumu arābu kultūras daudzveidību ar jauniem civilizācijas sasniegumiem. Tas, kurš kaut reizi dzīvē apmeklēja Emirātus, drīkst pateikt, ka viņam patiešam ir skaidrs, ko nozīmē vārds "milzīgs" daudzskaitlī. 

Lasīt vairāk...
Lielbritānija: informācija tranzīta pasažieriem 31.03.2017

Tranzīta pasažieriem no valstīm, kurām ir noteikts vīzu režīms ar Lielbritāniju, un kuri vēlētos vai kuriem ir nepieciešams iziet robežkontroli Lielbritānijas lidostā, ir jāsaņem tranzītvīza.

Lasīt vairāk...
Taizeme: svarīga informācija ceļotājiem 04.11.2016

Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas informācija un brīdinājumi ceļotājiem par vietējiem likumiem un paražām, drošības situāciju un ieceļošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk...
Francija: drošības informācija 16.08.2016

Sakarā ar pastāvošo augsto terorisma risku Francijā Ārlietu ministrija stringri iesaka ievērot īpašu piesardzību un modrību, atrodoties sabiedriskās vietās, tūristu iecienītajos objektos un citviet, kur pulcējas daudz cilvēku.

Lasīt vairāk...
Grieķija: pamatinformācija un drošība 04.01.2016

Šajā Balkānu valstī dzīvo viena no senākajām Eiropas tautām. Grieķija ir ES dalībvalsts kopš 1981. gada. NATO dalībvalsts tā ir kopš 1952. gada, bet OECD dalībvalsts kopš 1961. gada.

Lasīt vairāk...
Saloniki: dzelzceļa muzejs 15.08.2016

Saloniku dzelzceļa muzeja pagalmā apskatei atvērts slavenā pasažieru vilcienā "Orient Express" restorānvagons.

Lasīt vairāk...
  1 2  
Aktualitāšu skaits vienā lapā:
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
Pašizolācijas termiņš ir samazināts līdz 10 dienām | No 26. septembra pašizolācija ir nepieciešama, atgriežoties no visām ES valstīm | Starptautiskie pasažieru pārvadājumi no Latvijas netiek veikti ar: Andoru, Spāniju, Franciju, Čehiju un valstīm ārpus EU, izņemot Tunisiju, Kanādu, Gruziju, Japānu, Ruandu, Urugvaju, Dienvidkoreju, Austrāliju, Jaunzēlandi, Taizemi