Par mums

Cienījamie apmeklētāji,


Ceļojumu aģentūra SIA "De Mare Ad Mare Baltic" tika dibināta 2015. gada 16. jūlijā Latvijā. Aģentūras juridiskā un faktiskā adrese ir Jūrmalā, bet savu darbību mēs veicam tiešsaistē interneta vietnēs www.demareadmare.lv, www.demareadmare.eu. Turklāt aģentūra izveidoja speciālu aviobiļešu tirdzniecības portālu www.justfly.lv.


Mēs nestādām sev uzdevumu atklāt Jums pasauli. Jūs bieži vien piekritīsiet, ka daudz interesantāk iepazīties ar pasauli pašiem, izejot no Jūsu personīgajām interesēm un vēlmēm. Vai jūs meklējat idejas kā pavadīt nedēļas nogali vai atvaļinājumu? Jūs ilgojaties pēc vasaras saules un pludmales? Jūs aizrauj satriecošas ainavas? Jūs pievilina maziepazītās pasaules vietas? Varbūt Jūs interesē mūsu civilizācijas vēsture? Jūs gatavojaties apmeklēt draugus vai dodaties komandējumā? Nedomājat tur aizkavēties uz kādu dienu vai divām? Patīk futbols? Bet var būt opera? Nē, tikai un vienīgi nakts dzīve?


Domāju, ka katrā no šiem gadījumiem mēs varēsim Jums kaut kādā veidā palīdzēt. Vienalga, vai Jūs ceļojat vienatnē vai kompānijā, bet varbūt pat ar ģimeni un ar bērniem. Nav arī svarīgi, vai Jūs dodat priekšroku individuālajiem vai organizētajiem ceļojumiem - es ceru, ka šajā interneta vietnē Jūs atradīsiet daudz ideju braucieniem. Bušu atklāts, brīvā laika pavadīšanas iespēju dažādība visām gaumēm un budžetiem ir drīzāk tuvākās nākotnes uzdevums. Bet pat šajā brīdī mēs varam Jums piedāvāt vienā interneta vietnē šādus tiešsaistes pakalpojumus – komplekso ceļojumu iegādi, aviobiļešu pirkšanu, viesnīcu rezervēšanu un ceļojumu apdrošināšanas iegādi.


Tas, ko mums izdevies panākt jau tagad un ko neapšaubāmi attīstīsim arī nākotnē, ir izvēles iespēja, pērkot pakalpojumus. Mūsu ceļojumu tiešsaistes katalogā vienotā datubāzē apvienoti dažāda veida tūrisma braucieni - čartera lidojumi uz kūrortiem, autobusu un avio ekskursijas programmas, jūras kruīzi. Es ļoti ceru, ka kataloga lietošana un ceļojumu pasūtīšana internetā Jums būs ērta. Aviobiļešu tirdzniecības serviss ļauj meklēt kā lēto, tā arī regulāro pārvadātāju lidojumus visā pasaulē, un pat tos kombinēt.


Es arī ceru, ka Jūs nobiedēs tas, ka aģentūra strādā tikai internetā. Tas nemaz nenozīmē, ka mēs slēpjamies no Jums aiz kilometriem vadu. Ja nepieciešams, mēs atbrauksim pie Jums Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā vai Tukumā. Mēs arī esam pieejami pa tālruni un e-pastu. Attālināta pakalpojumu sniegšana ir ne tikai tūrisma nozares nākotne, bet arī ātrums, ērtība un brīvība Jums.


Ar cieņu,
Vladislavs Petrovs
valdes priekšsēdētājs

Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
Aviobiļešu tirdzniecības platforma ir pieejama interneta vietnē www.justfly.lv | Piedāvājam viesnīcu rezervēšanu par izdevīgām cenām | Pasūtiet ekskursijas mūsu interneta vietnē