Ēģipte

Ēģiptes Arābu Republika
Platība: 1 000 000 km2
Iedzīvotāju skaits: 6 8470 000
Galvaspilsēta: Kaira
Izplatītākās reliģijas: islāms, kristietība


 

Ēģipte: Hurgada 16.11.2017

Atzīts tūrisma centrs Sarkanās jūras krastā. Pilsēta Hurgada atrodas 500 km uz dienvidaustrumiem no Kairas. Šeit cauru gadu spīd saule, gar krastmalu stiepjas nebeidzamas pludmales uz vientuļo kalnu fona, lieliskas sērfošanas un zemūdens niršanas iespējas.

Lasīt vairāk...
Ēģipte: Tābas kūrorts 07.11.2017

Tābas kūrorts atrodas pie Akābas līča Sīnāja pussalā netālu no Saūda Arābijas, Izraēlas un Jordānijas. To pārvalda starptautiska speciālistu komanda, lai nodrošinātu plašas atpūtas iespējas: kūrortā ir luksusa viesnīcas, nomierinošās SPA, golfa laukums un jahtu piestātne, kā arī ūdens aktivitātes un kulinārijas prieki.

Lasīt vairāk...
Ēģipte: pamatinformācija un drošība 07.11.2017

Ēģipte ir viens no populārākajiem masu tūristu ziemas virzieniem. Tā ir sēnās civilizācijas valsts, kur spoža saule spīd visa gada garumā, bet jūra vienmēr ir silta un caurspīdīga. Sarkanās jūras piekraste ir sērfotāju un nirēju iecienītā vieta, kur var vērot brīnišķus koraļļu rifus.

Lasīt vairāk...
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
Pašizolācijas termiņš ir samazināts līdz 10 dienām | No 26. septembra pašizolācija ir nepieciešama, atgriežoties no visām ES valstīm | Starptautiskie pasažieru pārvadājumi no Latvijas netiek veikti ar: Andoru, Spāniju, Franciju, Čehiju un valstīm ārpus EU, izņemot Tunisiju, Kanādu, Gruziju, Japānu, Ruandu, Urugvaju, Dienvidkoreju, Austrāliju, Jaunzēlandi, Taizemi