Lielbritānija

Lielbritānija: informācija tranzīta pasažieriem
31.03.2017

Saskaņā ar prasībām, kas stājās spēkā 2014.gada 1.decembrī, tranzīta pasažieriem no valstīm, kurām ir noteikts vīzu režīms ar Lielbritāniju (Krievijas pilsoņi, kā arī Latvijas un Igaunijas nepilsoņi), un kuri vēlētos vai kuriem ir nepieciešams iziet robežkontroli Lielbritānijas lidostā (piemēram, lai nomainītu lidostu vai izņemtu bagāžu, vai arī ja tranzīts dotajā lidostā nav iespējams tranzīta zonā), ir jāsaņem tranzītvīza.

 

Prasība neattiecas uz tiem, kam ir derīga Lielbritānijas, Kanādas, ASV, Austrālijas vai Jaunzēlandes vīza vai uzturēšanās atļauja šajās valstīs. Ar tranzīta vīzu nepilsoņi var atrasties Lielbritānijā 48 stundu laikā.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka zemo izmaksu aviokompāniju pasažieriem (Ryanair, Wizz Air u.c.), neatkarīgi no bagāžas esamības un neskatoties uz izdrukātajām iekāpšanas kartēm, pārsēšanās gaitā Lielbritānijā jāatstāj tranzīta zonā. Tāpēc, nepilsoņiem, kuri vēlas doties uz Tenerifi ar zemo izmaksu aviosabiedrībām, jāsaņem tranzītvīza vai jāizsver pārsēšanās iespēja Šengenas zonā.

 

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju un Lielbritānijas vēstniecību Latvijā.

Atgriezties pie rakstiem
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.