Vispārīgā informācija

Kādas ir izmaiņas ieceļošanas noteikumos Latvijā no 2021.gada 16.jūnija?

Informācija par ieceļošanas noteikumiem Latvijā no 2021.gada 16.jūnija ir apkopota šajā shēmā:

 

 

No 2021. gada 16. jūnija tiek atcelta virkne prasību ieceļošanai Latvijā, ja persona ar digitāla sertifikāta palīdzību var pierādīt, ka ir veikusi vakcināciju pret Covid-19 vai to pārslimojusi pēdējā pusgada laikā.

 

Pārejas periodā līdz 1. septembrim digitālajam sertifikātam pielīdzināmu dokumentu angļu vai izceļošanas valsts valodā varēs uzrādīt vai nu papīra formātā, vai elektroniski (viedierīcē).

 

Grozījumi arī nosaka, ka bērniem līdz 12 gadu vecumam, ieceļojot Latvijā, nav jāuzrāda negatīvs tests, savukārt attiecībā uz pašizolāciju uz viņiem attieksies tādi paši nosacījumi kā uz viņu pavadoņiem: ja bērnu pavadošā personai nav jāatrodas pašizolācijā, tad tā nav jāievēro arī bērnam. Taču 10 dienas pēc ieceļošanas šiem bērniem nebūs ļauts kontaktēties ar personām ārpus savas mājsaimniecības, apmeklēt publiskus pasākumus, bērnu kolektīvus, doties uz nometni, skolu vai bērnudārzu, kā arī neizmantot sabiedrisko transportu.

 

Turpmāk, lai kādu valsti atzītu par epidemioloģiski drošu, tās pēdējo 14 dienu saslimšanas kumulatīvais rādītājs nedrīkst pārsniegt 75 gadījumus uz 100`000 iedzīvotājiem līdzšinējo 50 gadījumu vietā.

 

Vakcinētām un pārslimojošām personām nebūtiska ceļojuma aizliegums uz Latviju, prasība veikt testu pirms un pēc ceļojuma, kā arī pašizolācijas prasība saglabājas, tikai ceļojot no valstīm, kurās ir īpaši augsts risks sabiedrības veselībai (“Emergency brake” regulējums).

 

Personām bez Covid-19 sertifikāta (nevakcinētajiem, nepārslimojušiem, bez negatīva testa) atļauti nebūtiski ceļojumi no ES, EEZ, Šveices, Apvienotās karalistes un zema riska trešajām valstīm, taču nevakcinētām personām pirms ceļošanas jāveic tests un pēc ierašanās jādodas pašizolācijā. Atgriežoties no augsta riska trešajām valstīm, šīm personām papildus jāveic arī tests pēc ierašanās Latvijā.

 

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem saistībā ar ieceļošanu Latvijā vakcinētām vai pārslimojušām personām un pārējiem.

 

Vai es drīkstu ceļot?

Jūs drīkstat ceļot, taču Latvijas Republikas Ārlietu ministrija aicina neceļot bez būtiskas nepieciešamības!

 

Ja tomēr nepieciešams doties uz ārvalstīm, Ārlietu ministrija aicina:

 • ievērot SPKC ieteikumus neceļot uz valstīm, kurās ir augsti saslimstības rādītāji, un izvērtēt brauciena nepieciešamību uz valstīm, kurās tie ir vidēji;
 • rūpīgi apsvērt ārvalstu braucienu nepieciešamību personām ar hroniskām saslimšanām un senioriem;
 • visās valstīs vienmēr ievērot standarta piesardzības pasākumus: ievērot distanci no citām personām un roku higiēnu;
 • ņemt vērā, ka vietās, kurās pulcējas liels cilvēku skaits, ir pastiprināts infekcijas risks, tostarp, lidostās;
 • pirms brauciena iepazīties ar lidostu un pasažieru pārvadātāju prasībām Covid-19 ierobežošanai (obligāts sejas un mutes aizsegs, apliecinājums par negatīvu Covid-19 testu (iespējama prasība uzrādīt tulkojumu) u.c.);
 • pirms brauciena sazināties ar pasažieru pārvadātāju par lidojuma reģistrācijas (uzņemšanas reisā) noteikumiem;
 • iepazīties ar informāciju par dažādās valstīs noteiktajiem ieceļošanas ierobežojumiem un citu aktuālo informāciju par attiecīgo valsti ceļojumu brīdinājumos vai portālā Re-open EU. Ja nepieciešama detalizētāka informācija par ieceļošanas un uzturēšanās nosacījumiem, aicinām sazināties ar Latvijā akreditēto attiecīgās valsts pārstāvniecību;
 • ja nepieciešams dokuments, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta, ārstniecības iestādes, kurām ir līgums ar Nacionālo veselības dienestu par vakcināciju pret Covid-19, pēc personas pieprasījuma bez maksas izsniedz apliecinājumu par personas vakcināciju pret Covid-19;
 • pārliecināties par atgriešanās iespējām, jo situācija starptautisko pasažieru pārvadājumu jomā ir mainīga, tostarp aviosatiksmē.

 

Dodoties uz ārzemēm, Ārlietu ministrija vienmēr stingri iesaka:

 

Informācija par testu nodošanas iespējām ir pieejama SPKC tīmekļa vietnē

 

Vai ir ierobežoti starptautiskie pārvadājumi?

No 2021.gada 16.jūnija transportlīdzekļu kustība netiek ierobežota, tostarp pasažieru un kravu pārvadājumi.

 

Kādās kategorijās iedala valstis, nosakot ieceļošanas prasības Latvijā? 

Valstis  tiek iedalītas trīs kategorijās:

 • zema riska valstis – valstis, kurās saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju pēdējās 14 dienās nepārsniedz 75;
 • augsta riska valstis – valstis, kurās saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju pēdējās 14 dienās pārsniedz 75. Šo valstu skaitā var būt ne tikai trešās valstis, bet arī Eiropas Savienības (ES), Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstis, Šveice un Apvienotā Karaliste (AK).
 • īpaši augsta riska (emergency break) valstis – valstis, kurās konstatēta īpaši augsta saslimstība ar Covid-19 vai bīstamo Covid-19 celmu strauja izplatīšanās. Arī šo valstu skaitā var būt ne tikai trešās valstis, bet arī ES, EEZ valstis, Šveice un AK. Ieceļot no šim valstīm Latvijā var tikai tad, ja ir būtisks iemesls.

 

Valstu saslimšanas rādītāji un īpaši augsta riska (emergency break) valstu saraksts ir atrodams SPKC tīmekļvietnē.

 

Kas ir trešās valstis?

Tās is valstis ārpus Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomiskās zonas valstīm, Šveices vai Lielbritānijas.

 

Kādas ir prasības iebraukšanai Latvijā?

 

Covidpass

 

Visām personām, kuras ieceļo Latvijā, tīmekļvietnē Covidpass.lv ir jāaizpilda elektroniska apliecinājuma anketa ne ātrāk kā 48 stundas pirms ieceļošanas Latvijā. Apliecinājumā jānorāda savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni saziņai un faktiskās dzīvesvietas adresi, kurā ceļotājs būs sasniedzams, kā arī valstis un izbraukšanas datumus, kurās cilvēks uzturējies pēdējo 14 dienu laikā pirms ierašanās Latvijā. Pēc apliecinājuma aizpildīšanas tīmekļvietnē un savā e-pastā tiek saņemts QR kodu. Ja QR kods ir pazaudēts, to var atjaunot vietnē covidpass.lv.

 

Covid-19 tests pirms ieceļošanas Latvijā

 

Negatīvais Covid-19 tests pirms ieceļošanas Latvijā jāuzrāda:

 1. personām, kuras nav vakcinētas un nav pārslimojušas;
 2. personām, kuras ir vakcinētas vai pārslimojušas, atgriežoties no īpaši augsta riska valstīm.

 

Var veikt šādus testus:

 • PCR testu ne agrāk kā 72 stundu laikā pirms iekāpšanas transportlīdzeklī, kas veic komercpārvadājumu, vai pirms ieceļošanas Latvijā ar transporta līdzekli, kas neveic komercpārvadājumu; vai
 • antigēna testu, kas veikts ne agrāk kā 24 stundu laikā pirms iekāpšanas transportlīdzeklī, kas veic komercpārvadājumu, vai pirms ieceļošanas Latvijā ar transporta līdzekli, kas neveic komercpārvadājumu.

 

Testa rezultāts var būt angļu vai izceļošanas valsts valodā. Testa rezultātu var uzrādīt papīra formātā vai elektroniski (viedierīcē). 

 

Ja pasažieris nebūs izpildījis minētās prasības, tam tiks atteikta iekāpšana transportlīdzeklī. 
 

Covid-19 tests pēc iebraukšanas Latvijā

 

Atkārtots Covid-19 tests uz vietas Latvijā jāveic:

 • personām, kuras nevar uzrādīt atbilstošu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un ieceļo no augsta riska trešajām valstīm, kā arī kuras nevar uzrādīt pirms ieceļošanas Latvijā izdotu atbilstošu testēšanas sertifikātu; un
 • neatkarīgi no vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta esamības personām kuras ieceļo no valsts, kur ir īpaši augsts Covid-19 izplatības risks. Šādiem ceļotājiem ir arī jāievēro pašizolācija. 

 

Tests ne vēlāk kā 24 stundu laikā pēc ieceļošanas jāveic tuvākajā testēšanas punktā. Atkārtoto testu veicot E.Gulbja laboratorijā lidostā “Rīga” vai tuvākajā pieejamajā testēšanās punktā, ieceļojot pa sauszemi, rezultātu var sagaidīt mājās, uzturēšanās vietā vai kādā no LIAA sarakstā norādītajām viesnīcām, ievērojot pašizolāciju.

 

Ja tests ir negatīvs – turpina pašizolāciju savā dzīvesvietā vai uzturēšanās vietā, vai kādā no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētā tūristu mītņu sarakstā norādītajām tūristu mītnēm

 

Ja tests ir pozitīvs – nekavējoties uzsāk obligāto izolāciju:

 

Persona pēc Valsts policijas, Valsts robežsardzes vai pašvaldības policijas pieprasījuma uzrāda apliecinājumu par testa nodošanu. Persona sedz izmaksas par uzturēšanos tūristu mītnē izolācijas vai pašizolācijas laikā no saviem līdzekļiem neatkarīgi no testa rezultāta.

 

Pašizolācija

 

Pēc ieceļošanas Latvijā no ārvalstīm, ir obligāti jāievēro 10 dienu pašizolācija šadām personu kategorijām:

 1. personām, kuras atgriežas no ārvalstīm, kurās ir augsta saslimstība ar Covid-19, izņemot vakcinētās un pārslimojušās personas;
 2. personām, kuras atgriežas no īpaši augsta riska valstīm neatkarīgi no tā, vai persona ir vakcinēta vai pārslimojusi.

 

Ja persona ierodas no “drošās” valsts, bet tranzītā caur “nedrošo valsti”, tad pašizolācija arī ir jāievēro, līdz ar to, lai izvairītos no nepieciešamības ievērot pašizolāciju, jāizvēlas cits atgriešanas maršruts.

 

Saīsināt pašizolāciju var, ja veic atkārtotu testu 7.dienā un testa rezultāts ir negatīvs.

 

Kādi ir izņēmumi ieceļošanas noteikumos Latvijā?

Izņēmumi saistībā ar Covid-19 testiem pirms un pēc iebraukšanas Latvijā attiecas uz: 

 • bērniem, kuri nav sasnieguši 12 gadu vecumu;  
 • transporta un pasažieru pārvadājumu pakalpojumu sniedzēja darbiniekiem un pasažieru, kravas vai tehnisko reisu apkalpes locekļiem arī tad, ja tie dodas uz darba pienākumu veikšanas vietu vai atgriežas no tās. Profesionālie kravas transportlīdzekļu un autobusu vadītāji pēc Valsts robežsardzes vai Valsts policijas pieprasījuma uzrāda atbilstošas kategorijas vadītāja apliecību un digitālā tahogrāfa vadītāja karti vai pēdējās darbdienas tahogrammu, kā arī darba devēja izsniegtu Starptautiskā transporta darbinieka sertifikātu, kura forma un saturs atbilst Eiropas Komisijas izstrādātajam paraugam; 
 • jūrniekiem, kuriem jānokļūst savā darbavietā uz kuģa vai nepieciešams atgriezties no tā; 
 • gaisa kuģu pasažieriem, kuri šķērso Latvijas teritoriju tranzītā, nepametot lidlauka kontrolējamo zonu un uzturoties tajā ne ilgāk par 24 stundām, ja tie var uzrādīt apstiprinājumu tranzīta lidojumam;
 • Valkas novadā un Valgas pagastā (Igaunijas Republika) deklarētajiem Eiropas Savienības dalībvalstu pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri ikdienā šķērso Latvijas Republikas sauszemes robežu ar Igaunijas Republiku, ja viņi nepārvietojas ārpus Valkas un Valgas pašvaldību administratīvajām teritorijām; 
 • Delegācijām, diplomātiem un viņu ģimenes locekļiem, diplomātiskajiem kurjeriem;
 • citiem izņēmuma gadījumiem, kas noteiki MK noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”

 

Bērniem līdz 12 gadu vecumam (kā arī līdz 2021.gada 1.septembrim pārējiem nepilngadīgiem bērniem) atļauts ceļot kopā ar saviem pavadoņiem, piemērojot tādus pašus atvieglojumus kā pavadoņiem. Šajos gadījumos bērni 10 dienas kopš izbraukšanas no augsta riska valsts neveido ciešus kontaktus ar personām ārpus savas mājsaimniecības, neapmeklē publiskus pasākumus, bērnu kolektīvus, neizmanto sabiedrisko transportu, taču nav jāuzturas savā dzīvesvietā.

 

Kad persona tiek atzīta par vakcinētu? 

Persona tiek atzīta par vakcinētu 15 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas Zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām. 

 

Vakcinētai personai jābūt derīgam digitālajam Covid-19 sertifikātam un aizpildītam elektroniskajam apliecinājumam vietnē Covidpass.lv. Atkarībā no izceļošanas valsts, var būt nepieciešams veikt arī Covid-19 testu. 

 

Nacionālā veselības dienesta mājas lapā ir informācija par ES atzīta sertifikāta iegūšanu. Vairāk par ES digitālo Covid sertifikātu var uzzināt Eiropadomes mājaslapā. Vakcinācijas apliecināšanai der Apvienotajā Karalistē izdots vakcinācijas vai pārslimošanas apliecinājums. Ieceļojot Latvijā, tas jāuzrāda papīra formātā. 

 

Latvijas valsts piederīgajiem, kuri vakcinējušies ārpus ES ar ES atzītu vakcīnu, jautājums par trešajā valstī izdota vakcinācijas apliecinājuma atzīšanu jārisina, vēršoties Nacionālajā veselības dienestā

 

Trešo valstu valstpiederīgajiem, kas vakcinējušies ārpus ES, sertifikāts netiks atzīts Latvijā, kamēr ES nav vienojusi ar trešajām valstīm par sertifikātu atzīšanu.

 

Kad persona tiek atzīta par Covid-19 pārslimojušu? Cik ilgi persona skaitās Covid-19 pārslimojusi?

Persona tiek atzīta par Covid-19 pārslimojušu, ja pārslimošanas faktu var pierādīt ar medicīniskiem dokumentiem, piemēram, ārsta izziņu, vai pārslimošanas faktu apliecina Covid-19 digitālais sertifikāts, ko var lejupielādēt www.covid19sertifikats.lv. Persona tiek uzskatīta par Covid-19 pārslimojušu, ja ir pagājušas 11, bet ne vairāk kā 180 dienas kopš saslimšanas. 

 

Pārslimojušai personai jābūt medicīniskam dokumentam, kas apliecina, ka tā ir pārslimojusi Covid-19 un kopš parauga ņemšanas datuma pirmā pozitīvā testa vienas saslimšanas epizodes ietvaros, ar kuru laboratoriski tika apstiprināta Covid-19 infekcija, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, ir pagājušas 11, bet ne vairāk kā 180 dienas. Ieceļojot Latvijā līdz 1. septembrim, pārslimojušas personas var uzrādīt drukātā vai elektroniskā veidā ārsta izziņu izceļošanas valsts vai angļu valodā par pārslimošanu vai uzrādīt ES atzītu sertifikātu (digitālo Covid-19 sertifikātu).  

 

Ko darīt, ja man ir pozitīvs Covid-19 tests?

Latvijas Republikas valstspiederīgajiem un Eiropas Savienības pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar uzturēšanās atļauju Latvijā, kuriem Covid-19 tests ir pozitīvs, netiek ierobežota iebraukšana Latvijas Republikas teritorijā tikai, ja persona ieceļo ar transportlīdzekli, kas neveic komercpārvadājumu. Uz šīm personām ir attiecināmas izolācijas prasības. Pārējos gadījumos personai tiks liegta iekāpšana transportlīdzeklī. 

 

Vai iebraukšanai Latvijā nepieciešams būtisks iemesls? 


Ierodoties no zema riska trešajām valstīm, ES, EEZ, Šveices un Apvienotās Karalistes, ceļojuma mērķis netiek ierobežots.

 

Iebraukšanai Latvijā nepieciešams būtisks iemesls tad, ja: 

 

Neatliekams un būtisks iemesls ieceļošanai Latvijā ir darba, mācību, studiju, ģimenes apvienošanas, medicīnas pakalpojumu saņemšanas, tranzīta vai nepilngadīgo pavadīšanas nolūks, kā arī, lai atgrieztos pastāvīgajā dzīves vietā vai dotos uz bērēm. 

 

Aizliegums, ieceļojot no valstīm, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valsts, Šveices Konfederācija un Apvienotā Karaliste, neattiecas uz:

 • Latvijas Republikas valstspiederīgajiem, viņu ģimenes locekļiem un Latvijas Republikas uzturēšanās atļauju turētājiem, kā arī ārzemniekiem, kuri, šķērsojot Latvijas Republikas teritoriju tranzītā, atgriežas savas pastāvīgās dzīvesvietas valstī;
 • Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valsts, Šveices Konfederācijas valstspiederīgajiem un viņu ģimenes locekļiem, personām, kuras pastāvīgi dzīvo šajās valstīs, kā arī Apvienotās Karalistes pilsoņiem un viņu ģimenes locekļiem, kuri, šķērsojot Latvijas Republikas teritoriju tranzītā, atgriežas savā mītnes zemē, tostarp atgriežas Latvijas Republikā.
 • transporta un pasažieru pārvadājumu pakalpojumu sniedzēju darbiniekiem un pasažieriem, kravas vai tehnisko reisu apkalpēm, kas ierodas Latvijas Republikā vai izbrauc no tās, pildot darba pienākumus;
 • jūrniekiem, kuriem jānokļūst savā darbavietā uz kuģa vai nepieciešams atgriezties no tā;
 • ārzemniekiem, kuru iebraukšanas nepieciešamību Latvijā komersantu saistību izpildei apliecinājusi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra;
 • ārvalstu diplomātiem un viņu ģimenes locekļiem, kas šķērso Latvijas Republikas teritoriju tranzītā oficiālo funkciju veikšanai, kā arī Latvijas diplomātiskās pases turētājiem, diplomātiskā un konsulārā dienesta ierēdņiem, darbiniekiem un viņu ģimenes locekļiem, kuri atgriežas no dienesta valsts vai kuriem jānokļūst dienesta valstī;
 • Latvijas valstspiederīgajiem, kuri ir Latvijas oficiālo delegāciju locekļi vai kuriem jānokļūst savā darba vietā starpvaldību projekta ietvaros;
 • pilna laika un apmaiņas programmās studējošiem, ja augstskola vai koledža ir izsniegusi rakstisku apliecinājumu par studējošā imatrikulāciju un ierašanās Latvijā ir nepieciešama studiju programmas apguvei;
 • sportistiem un sporta darbiniekiem, kā arī starptautisko sporta organizāciju pārstāvjiem, kuru ierašanās Latvijas Republikā saistīta ar dalību Sporta likumā noteiktajā kārtībā atzītas sporta federācijas vai tās biedra organizētā starptautiskā sporta pasākumā kā akreditētām personām;
 • ārzemniekiem, kuru ierašanos Latvijā ārstēšanas (diagnostikas un terapijas) pakalpojuma saņemšanai veselības tūrisma ietvaros ir saskaņojusi Veselības inspekcija;
 • pavadošo personu gadījumos, ja pavadošās personas nepieciešamību ir noteikusi ārstniecības iestāde vai persona pavada bērnu un tās ierašanos pavadošās personas statusā ir saskaņojusi Veselības inspekcija.
 • kultūras darbiniekiem, kuru ierašanās Latvijā saistīta ar kultūras pakalpojumu sniegšanu un publisko pasākumu rīkošanu un kuru grupas ir noteicis kultūras ministrs;
 • Latvijas pieaugušo izlases, Latvijas Olimpiskās vienības, Latvijas Paraolimpiskās vienības, kā arī starptautiskajās līgās startējošiem Latvijas komandu sportistiem olimpiskajos, paraolimpiskajos un tehniskajos sporta veidos un disciplīnās un viņus apkalpojošiem sporta darbiniekiem, kuru saraksts ir saskaņots ar Izglītības un zinātnes ministriju un kuri pēc dalības sporta sacensībās ārvalstīs atgriežas Latvijas Republikā; 
 • ārvalstniekiem, kā arī viņu ģimenes locekļiem, ja ārvalstnieks izpilda zinātniskās institūcijas vadošā pētnieka un pētnieka pienākumus pēc Zinātnisko institūciju reģistrā reģistrētas atvasinātas publiskas personas – zinātniskās institūcijas – uzaicinājuma, kas ir pamatots ar nepieciešamību nodrošināt šīs institūcijas saistību izpildi, īstenojot zinātniskās pētniecības projektu (ja darba tiesisko attiecību termiņš ar ārvalstnieku ir plānots ilgāk par sešiem mēnešiem). Ārvalstnieks izpilda minētos pienākumus, pamatojoties uz darba tiesiskajām attiecībām, kuras nodibina uzaicinājumu sniegusī institūcija pēc ārvalstnieka ierašanās Latvijā;
 • gaisa kuģu pasažieriem, kuri šķērso Latvijas Republikas teritoriju tranzītā, nepametot lidlauka kontrolējamo zonu un uzturoties tajā ne ilgāk par 24 stundām, ja tie var uzrādīt apstiprinājumu tranzīta lidojumam.

 

Kādi ierobežojumi ir noteikti Latvijā?

Latvijā ir noteikti dažādi pulcēšanās un tirdzniecības ierobežojumi. Vairāk par to, kas tev jāievēro, uzturoties Latvijā, uzziniet vietnē www.covid19.gov.lv.

 

Kādas ir prasības, šķērsojot Latviju tranzītā?

Personām, kas šķērso Latviju tranzītā, jāpamet Latvija noteiktajā laikā no apliecinājuma anketas iesniegšanas tīmekļvietnē Covidpass.lv. Tranzīta laiku sāk rēķināt no covidpass.lv aizpildīšanas brīža.
 
 • gaisa kuģu pasažieriem, kuri šķērso Latvijas teritoriju tranzītā, nepametot lidlauka kontrolējamo zonu, Latvijas teritorija jāatstāj 24 stundu laikā;
 • šķērsojot Latviju tranzītā ar privāto transportu, tas jāizdara 12 stundu laikā;
 • starptautisko pasažieru pārvadājumu pasažieriem Latvijas teritorija tranzītā jāšķērso 48 stundu laikā;
 • transporta pārvadājumu pakalpojumu sniedzēja darbiniekam, kravas vai tehnisko reisu apkalpes loceklim Latvija jāpamet 72 stundu laikā;
 • kuģa un gaisa kuģa apkalpes loceklim, kā arī jūrniekam, kuram jānokļūst savā darbavietā uz kuģa, gaisa kuģa vai nepieciešams atgriezties no tā, nav noteikts stundu limits.

 

Kā rīkoties, ja man ir nepieciešami papildu skaidrojumi?

Aicinām pārbaudīt Latvijas valsts iestāžu publicēto informāciju:

 

Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.