Par MSC

MSC jeb Mediterranean Shipping Company ir itāļu uzņēmums, kas dibinats 1970.gadā kā jūras kravu pārvadātājs. 45 gadu laikā MSC ir kļuvuši par vadošajiem spēlētājiem šajā nozarē pasaulē, ar vairāk kā 400 kravu kugu floti un 45 tūkstošiem darbinieku. Kā viņi paši saka: "Sauszeme aizņem 1/3 pasaules teritorijas, mēs - pārējo". 

 

2003.gadā MSC uzsāka darbību arī jūras kruīzu ceļojumu sfērā un ir sasniegusi lieliskus rezultātus šajā jomā. MSC flote nemitīgi attīstās, gandrīz katru gadu būvējot pa jaunam okeāna milzim un šobrīd tā sastāv no 12 laineriem. Tā ir viena no modernājakām pasaulē un ir pierādījusi savu konkurenspēju starp citām kruīzu kompānijām. 

 

MSC prioritāre ir drošība un augsta pakalpojumu kvalitāte. Ik gadu tā saņem starptautiskus pabalvojumus dažādās kategorijās. MSC ļoti lepojas ar savu laineru krustmāti - pasaulslaveno aktrisi Sofiju Lorēnu, kas piedalās visu laineru iesvētīšanā. Uz MSC laineriem klientus sagaida patīkama atmosfēra, izcilas kvalitātes ēdināšana un daudzviedīgas izklaides. Kruīza ceļojumus raksturo īpaša itāļu izsmalcinātība un elegance, kas lieliski saskan aī ar Baltijas ceļotgribētāju gaumi un stila izjūtu. 

 

Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.